ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 22 102 10 08

0

Maseczki ochronne i żele antybakteryjne

W dobie pogłębiającego się kryzysu epidemicznego i nałożonych przez rządzących obostrzeń w sferze publicznej, przebywanie poza miejscem zamieszkania bez maseczki ochronnej na twarz będzie groziło dotkliwą karą finansową. W związku z tym wzrasta zapotrzebowanie na maseczki ochronne, a nasz sklep wychodzi temu na przeciw.

 

Dostępne w naszym sklepie maseczki ochronne na twarz są sprzedawane zarówno w zestawach po sztuk kilkadziesiąt, jak i pojedynczo. Przy czym udostępniamy maseczki zakładane na uszy, jak i maseczki ochronne ze sznurkami, zarówno jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku.

 

Umożliwiamy zakup maseczek ochronnych na twarz przez Internet. Należy przy tym pamiętać, że maseczki wielokrotnego użytku muszą być po każdorazowym użyciu zdezynfekowane, a najlepiej uprane. Nie można przy tym zapominać, aby po zdjęciu maski starannie zdezynfekować dłonie i do tego celu przygotowaliśmy żele antybakteryjne do rąk, które u nas oferowane są  w pojemnikach z dozownikiem i w tubach.

 

Żele antybakteryjne  powinno się stosować po każdorazowej wizycie na mieście i dotykaniu przedmiotów, których dotykali inni ludzie, np. banknotów.

 


Maseczki

Maseczki

[%carousel%]