ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 22 102 10 08

0

Gadżety reklamowe - dom, wyposażenie wnętrz

Czas gadżetów reklamowych w postaci smyczek i notesów jest już przeszłością. Prezenty rozdawane podczas szkoleń, konferencji i eventów coraz częściej stają się być przemyślane i skierowane tematycznie do grona konkretnych odbiorców. Czym się w takim razie sugerować?

Zastanówmy się, jakie wspomnienia będą towarzyszyły osobie obdarowanej zestawem do wina, kiedy widząc nadruk z logo firmy i dedykacją, przypomni sobie pełne wrażeń szkolenie sommelierskie? Czy praktycznym podarunkiem po szkoleniu z pierwszej pomocy może być zestaw minidoc, który zawiera wszystkie niezbędne rzeczy na wypadek skaleczenia, jak na przykład: nożyczki, bandaż i plastry? A po prezentacji kosmetyków? Zestaw świec zapachowych na pewno będzie się przyjemnie kojarzył przez długie godziny.

Zespół Companiero24 postanowił udowodnić, że to świetna okazja dla wszelkich organizacji aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i pozostawić po sobie miłe wspomnienie.

Na stronie możecie znaleźć przydatne produkty do kuchni, łazienki, ogrodu, na grilla czy na picknick. Firma na życzenie i w zależności od towaru jest w stanie na nim oraz na opakowaniu wykonać grawerowanie, tampodruk lub termotransfer sitodrukowy.

Jeśli zastanawiacie się nad nietypowym, ale przyjemnym upominkiem, dział Dom i wyposażenie wnętrz będzie odpowiednim wyborem.


Dom i wyposażenie wnętrz

Dom i wyposażenie wnętrz

[%carousel%]