ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 22 102 10 08

0

Katalogi firmowe

Opis produktu
Katalogi to sprawdzony sposób, w jaki prezentujemy ofertę firmy. Właśnie z tego powodu warto zadbać o to, by wszelkie katalogi czy inne materiały, ilustrujące to, co możemy zrobić dla klienta, miały elegancką formę. 
 
Napisz do nas, a pomożemy Ci wybrać najlepszą opcje !
 
W naszej ofercie odnajdziesz kilka rodzajów katalogów.
 
1. Katalogi klejone  - to jedne z częściej wybieranych wariantów. Zwykle kojarzą się z drukiem książek, jednak mogą być też używane do prezentacji obszernych ofert. Posiadają miękką okładkę, dzięki czemu są odporne na zniszczenia. 
 
2. Katalogi szyte - mogą występować w wersji bez okładek lub z nimi. W tej kwestii dajemy Ci spory wybór: okładki do katalogu drukujemy na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o wysokiej gramaturze (170-350 g). Dodatkowo proponujemy Ci uszlachetnienia w postaci foliowania - również błysk lub mat. Foliowanie wykonujemy jedno albo dwustronnie. Oprócz tego możemy wybiórczo wykorzystać lakier UV. 
 
3. Katalogi spiralowane - dajemy możliwość stworzenia różnych wariantów katalogów - od tych najmniejszych, bez okładek i z minimalną liczbą kartek, aż po katalogi w formacie A4 do 200 stron.
 
4. Foldery reklamowe - stworzymy zarówno foldery niewielkich rozmiarów, jak i te naprawdę spore, np. A2 do A3 czy mapy.
Wszystkie foldery reklamowe zadrukowujemy dwustronnie w pełnej palecie barw na podłożu kreda mat lub błysk o gramaturach od 130 do 250 g. Proponujemy również dodatkowe uszlachetnienia w postaci foliowania matowego lub błyszczącego. Foliowanie zwiększa trwałość folderów reklamowych oraz maskuje naturalne pęknięcia podłoża, które mogą pojawić się podczas składania.
 
Katalogi firmowe
Model:
Status: Zapytaj o cenę
Dostępna ilość:
100 lub więcej sztuk
Cena produktu bez znakowania
1+
0zł netto
Podaj liczbę sztuk, dla której kalkulator obliczy cenę znakowania.
zapytaj o cenę
Ilość:
Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa specjalistów? Zadzwoń na naszą infolinię: +48 22 102 10 08

[%carousel%]